ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

gabinet lekarz mam

CENTRUM ZDROWIA I URODY MAM 

Kim jesteśmy?

MAM to nowoczesne centrum medyczne dla kobiet i dzieci zlokalizowane w Gdańsku na Przymorzu przy Al. Rzeczypospolitej 4. Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze, którzy od 2018 roku świadczą usługi medycznej na rzecz naszych pacjentów. Naszą misją jest zapewnienie naszym Pacjentom najwyższej jakości opieki medycznej w poczuciu empatii i bezpieczeństwa przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i technologii.

Co oferujemy? 

Lekarzom oferujemy stabilne i komfortowe warunki pracy w elastycznym grafiku. Indywidualnie ustalimy zakres usług w oparciu o nasz cennik, oraz Twój grafik pracy. Zapraszamy do współpracy nie tylko lekarzy specjalistów, ale również w trakcie specjalizacji.  Jesteśmy otwarci na innowacje, więc chętnie porozmawiamy o nowościach.

Naszym zdaniem lekarz powinien poświęcać swój czas i wiedzę pacjentowi, a resztą zajmujemy się my!

Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesne gabinety lekarskie wyposażone w sprzęt medyczny najwyższej klasy (mi. USG GE Voluson E8), oraz wszystkie materiały, oraz narzędzia potrzebne do świadczenia usług medycznych. Współpracujemy od lat ze sprawdzonymi dostawcami i partnerami – niezawodność i jakość to dla nas podstawa. Na miejscu czekać na Ciebie będzie zawsze doświadczony zespół administracyjny, kierowany przez dyrektora placówki, który intensywnie wspiera lekarzy w ich codziennej pracy. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy – to dla nas ważne, aby każdy członek naszego zespołu czuł się komfortowo w MAM.

Chętnie współpracujemy z lekarzami, którym bliska jest nasza misja.

Jeśli chcesz z nami pracować to zapraszamy do kontaktu:

biuro@mojemam.pl 

Gdańsk PrzymorzeAlbatross TowersAl. Rzeczypospolitej 4 - PARTER tel. 58 710 60 44
Polityka Prywatności
Centrum Zdrowia i Urody MAM

Centrum Zdrowia i Urody MAM